Deelnemers
Kampioensdivisie
Naam Vestigingsplaats Dirigent
Altena Brass Andel Ward de Ketelaere
Amsterdam Brass Amsterdam Paul van Gils
Brassband Rijnmond Rotterdam Chris Derickx
Brassband Schoonhoven A Schoonhoven Paul Holland
De Bazuin Oenkerk Klaas van der Woude
De Waldsang Buitenpost Rieks van der Velde
Provinciale Brassband Groningen Bedum Richard Visser
Soli Brass Leeuwarden Anne van den Berg
1e divisie
Naam Vestigingsplaats Dirigent
Brassband Amersfoort Amersfoort Vincent Verhage
Brassband Breukelen Breukelen Syde van der Ploeg
Chr. Brassband Excelsior Zalk Rieks van der Velde
Chr.brassband Pro- Rege Heerenveen Heerenveen Anne van den Berg
Kunst naar Kracht De Goorn Pieter Koster
Oefening en Uitspanning Wijk en Aalburg Anno Appelo
2e divisie
Naam Vestigingsplaats Dirigent
Brassband Constantijn Huygens Appingedam Richard Visser
Brassband David Zwolle Wilbert Zwier
Brassband Schoonhoven B Schoonhoven Paul van Dalen
De Bazuin Oenkerk B Oenkerk Sietse Hamersma
De Lofklank Ureterp Gerk Huisma
Excelsior Ferwert Gijs Heusinkveld
Gereformeerde Brassband Groningen Jan Werkman
Gloria Dei Gerkesklooster/Stroobos Jaap Musschenga
Looft den Heer Beetgumermolen Gijs Heusinkveld
Martini Brassband Groningen Rieks van der Velde
3e divisie
Naam Vestigingsplaats Dirigent
Apollo Grou Piet Visser
Backum Brass Castricum Vincent Verhage
Chr. Brassband Greidebrass Greidhoeke Marco Middelberg
Chr. Brassband Hosannah Leeuwarden Jappie Kuipers
De Nije Bazún Britsum Jaap Wils
Halleluja Menaam Ido Gerard Kempenaar
Immanuel Uithuizermeeden Jan Werkman
Kunst en Vriendschap Meeuwen Henk van Loon
4e divisie
Naam Vestigingsplaats Dirigent
Blaast de Bazuin Oude-Nieuwe Bildtdijk Piet Visser
Brassband Heman Zuidwolde Aline Werkman-Schipper
Brassband Wilhelmina Kollum Jaap Hoekstra
Chr. Brassband Euphonia Ternaard Paulus de Jong
Chr. brassband Westersweach De Westereen/Kollumerzwaag Reimer Jan Rondaan
Euregio Brassband Borne Ronny Buurink
Soli Deo Gloria De Tike Titus van der Woude
UDI Oosternijkerk Johan Postma