Composities
Vanaf 1984 hebben diverse instanties, bedrijven en instellingen de volgende composities financieel ondersteund:
2013
Of Distant Memories (Music in an Olden Style) - Edward Gregson
Voor de KD divisie in opdracht van NBK
2013
Out of the Storm Clouds - Jonathan Bates
Voor de 2e divisie in opdracht van Kunstfactor
2013
The Graces of Love - Oliver Waespi
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK
2012
Parnassus - Jan Van der Roost
Voor de 4e divisie in opdracht van Kunstfactor
2012
Time Machine - Thomas Doss
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK
2012
Electra - Martin Ellerby
Voor de K. divisie in opdracht van NBK/Britse Open Kampioenschappen/Besson
2011
Evolution-Five States of Change - Philip Sparke
Voor de 4e divisie in opdracht van Kunstfactor
2011
Sinfonietta no. 1 - Johan de Meij
Voor de 3e divisie in opdracht van Kunstfactor
2011
Alhambra - Jan de Haan
Voor de 1e divisie in opdracht van aangeboden door Jan de Haan
2011
Variety of Skills - Hermann Pallhuber
Voor de K. divisie in opdracht van NBK ism Zwitserland
2010
La Viuda Negra - Carl Wittrock
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2010
Rembrandt - Rodney Newton
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2010
Atlantis - Harrie Janssen
Voor de 2e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2010
Macabre - Thomas Trachsel
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2009
Arkansas - Jacob de Haan
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2009
Sketches from Nowhere - Thomas Doss
Voor de K. divisie in opdracht van NBK/NFCM ism Zwitserland en Noorwegen
2008
The Legend of the Cloak - Rob Goorhuis
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK/NFCM
2007
Hispaniola - Jan de Haan
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK
2005
Magnificat - A. Mackerath
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK/Salvationist Publ. & Suppl.
2005
Three Part Invention - Kenneth Downie
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK/North Music Holland
2005
Elegy I - Jacob de Haan
Voor de 2e divisie in opdracht van NBK
2005
Earthquake - Jan de Haan
Voor de K. divisie in opdracht van Unisono (Compam)
2003
The Four Noble Truths - Philip Sparke
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK
2003
Triple Dutch (Opus 186) - Derrek Bourgeois
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK
2003
Points - Leon Vliex
Voor de 1e divisie in opdracht van Gemeente en provincie Groningen
2002
The Power of the MegaTsunami - Carl Wittrock
Voor de 4e divisie in opdracht van Gobelin
2002
Delta Energy - Jan Bosveld
Voor de 3e divisie in opdracht van Gasunie
2002
Lac Leman - Dererk Bourgeois
Voor de K. divisie in opdracht van Eur Muziekorg
2001
The Lonesome Knight - Saskia Apon
Voor de 4e divisie in opdracht van N.I.B.
2001
Nightengale - Joop van Dijk
Voor de 3e divisie in opdracht van Fonds voor de Scheppende Toonkunst
2001
Albion - Jan Van der Roost
Voor de K. divisie in opdracht van NBK ism Noorwegen Zwitserland en Engeland
1999
Inventions for Brass and Percussion - Leon Vliex
Voor de 3e divisie in opdracht van N.I.B.
1998
In Other Words - Roland Wiltgen
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK/ Zwitserland en Noorwegen
1998
Between the Moon and Mexico - Philip Sparke
Voor de K. divisie in opdracht van NBK ism Great Brittain en Boosey en Hawkes
1997
Leonardo - Philip Wilby
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK ism Noorwegen en Zwitserland
1997
Hymnes at Heaven’s Gate - Elgar Howarth
Voor de K. divisie in opdracht van NBK ism Noorwegen en Zwitserland
1996
Isaiah 40 - Robert Redhead
Voor de K. divisie in opdracht van NBK ism. Noorwegen, Zwitserland en Engeland
1995
Diogenes - Jacob de Haan
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK
1994
Kings Messenger - George Lloyd
Voor de K. divisie in opdracht van NBK i.s.m. Noorwegen en Zwitserland
1993
Toccata Festiva - Jan Van der Roost
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK
1992
Chorale and Toccata - Stephen Bulla
Voor de 3e divisie in opdracht van NBK
1992
Would they like it? - Rob Goorhuis
Voor de 2e divisie in opdracht van Fonds v.d. Scheppende Toonkunst
1991
Legend in Brass - James Curnow
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK
1990
Burlesque - Kees Vlak
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK/SAMO
1990
Romantic Rhapsody - Willy Hautvast
Voor de 3e divisie in opdracht van Provinciaal Bestuur Gelderland
1990
Variations on a Chord - Jan de Haan
Voor de 2e divisie in opdracht van Provinciaal Bestuur Friesland
1990
Of Men and Mountains - Edward Gregson
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK
1988
Four Fours for Brass - William Relton
Voor de 4e divisie in opdracht van NBK
1987
Ramajana Suite - Rob Goorhuis
Voor de 2e divisie in opdracht van NFCM
1986
Contrasten - Jan de Haan
Voor de 3e divisie in opdracht van Fonds v.d. Scheppende Toonkunst
1986
This Happy Island - Gareth Wood
Voor de 2e divisie in opdracht van NBK
1985
Circles - Rob Goorhuis
Voor de 1e divisie in opdracht van Fonds v.d. Scheppende Toonkunst
1984
Trittico - Kees Schoonebeek
Voor de 4e divisie in opdracht van NFCM
1984
A London Overture - Philip Sparke
Voor de 1e divisie in opdracht van NBK